Kontaktai

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugas ir gaminius, susisiekite su ASSA ABLOY Baltic AS filialu Lietuvoje užpildydami šią formą ir mes su Jumis susisieksime!

Andrius Juodvalkis         
Regiono vadovas
andrius.juodvalkis@assaabloy.com

Arminas Bartkevičius    
Projektų vadovas  
arminas.bartkevicius@assaabloy.com

Rokas Gulbinas
Projektų vadovas 
rokas.gulbinas@assaabloy.com

Žilvinas Rastenis             
Klientų aptarnavimo vadybininkas
zilvinas.rastenis@assaabloy.com

Mažvydas Žilionis           
Projektų vadovas
mazvydas.zilionis@assaabloy.com

Jaroslav Gudzinski         
Projektų vadovas
jaroslav.gudzinski@assaabloy.com

Tomas Sedys    
Projektų vadovas
tomas.sedys@assaabloy.com

Darius Namajunas         
Projektų vadovas Mercor durų pardavimui
darius.namajunas@assaabloy.com

Gelminas Skaržauskas  
ABLOY projektų vadovas
gelminas.skarzauskas@assaabloy.com

Andrius Burkovskis        
ABLOY projektų vadovas
andrius.burkovskis@assaabloy.com

Vytautas Sadys               
ABLOY projektų vadovas
vytautas.sadys@assaabloy.com

Vitalij Cichalin
Sandėlio vadybininkas
sandelis@assaabloy.lt