Mūsų prekiniai ženklai Lietuvoje

ASSA ABLOY produktai apima pilną kokybiškų durų furnitūros produktų asortimentą. Pastovus inovatyvių produktų kūrimas yra svarbiausias kompanijos augimo veiksnys, todėl naujų produktų vystymas yra būtinas grupės ateičiai.

ASSA gamina užraktus ir integruotas saugumo sistemas durims. ASSA - tai stambiausias Švedijoje užraktų ir saugumo sistemų tiekėjas tiek profesionaliems klientams, tiek ir individualiems vartotojams.

Abloy Oy yra vienas pasaulinių lyderių, gaminančių spynas, rakinimo sistemas ir durų furnitūrą. Taip pat pasaulyje lyderiaujanti kompanija elektromechaninių rakinimo sistemų technologijų srityje.

Įkurta 1973 m., įmonė Mul-T-Lock yra visame pasaulyje žinoma aukšto saugumo lygio gaminių raidos, gamybos ir platinimo sprendimų specialistė, aptarnaujanti valstybinių įstaigų, prekybos, pramoninių įmonių ir gyvenamųjų namų rinką.

Čekų kompanija FAB, įstegta 1911 metais, šiandien gamina cilindrus, spynas, pakabinamas spynas ir kitą durų furnitūrą. 1997 metais FAB tapo ASSA ABLOY grupės nare.

1936 m. effeff atsirado kaip tiksliosios inžinerijos ir elektros inžinerijos dirbtuvė, o vėliau dėl nuoseklios gaminių raidos politikos ji tapo vedančiąja įmone pasaulinėje rinkoje, kurios specializacija - elektromechaninių užraktų įrangos technologija.

ASSA ABLOY Hospitality (formerly VingCard Elsafe) yra vedančioji įmonė pasaulyje viešbučių saugumo technologijos srityje, o jos gaminiais naudojasi daugiau negu 42,000 nekilnojamojo turto objektų visame pasaulyje, apsaugant daugiau negu 7 milijonų viešbučių kambarių.

Talleres de Escoriaza, S.A.U. yra stambiausias Ispanijoje užraktų sprendimų ir prieigos kontrolės technologijos gyvenamųjų namų ir valstybinių įstaigų rinkai gamintojas ir tiekėjas.

Yale šeimos spynų tradicija pradėta apie 1840 m., kai Linus Yale Vyresnysis atidarė užraktų parduotuvę, besispecializuojančią brangiais rankų darbo užraktais bankams. Linus Yale Jaunesnysis sukūrė užraktą Monitor Bank Lock, kuris nužymėjo perėjimą nuo banko užraktų su raktu prie surenkamo kodo užraktų.

NEMEF tikslas – iškovoti didelį pelną gaunančio stambiausio Europoje inovacinių durų užraktų, statybos įrangos ir elektromechaninių gero dizaino ir patogių naudoti saugos ir saugumo gaminių gamintojo ir pardavėjo poziciją.

Ruko yra vedančioji Danijos rinkos įmonė, gaminanti užraktus ir užraktų sistemas. Daugiau negu 75 metus Ruko yra stambiausias užraktų ir raktų tiekėjas Danijoje.

Valli & Valli, lyderiaujanti Italijos unikalaus dizaino rankenų gamintoja, siūlo geriausią rankenų ir durų aksesuarų pasirinkimą: nuo modernaus iki klasikinio dizaino. Kiekviena rankena kruopščiai kurta įsilieti į jūsų interjerą.