Apie ASSA ABLOY grupę

ASSA ABLOY buvo įkurta 1994 metais, susijungus Švedijos įmonei ASSA ir Suomijos įmonei Abloy. Nuo 1994 metų iš regioninės kompanijos ASSA ABLOY išaugo į tarptautinę grupę, turinčią 44 000 darbuotojų, o jos metiniai pardavimai siekia 57 milijardus Švedijos kronų.

ASSA ABLOY vykdo savo veiklą brandžiose ir besivystančiose rinkose visame pasaulyje, užimdama pirmaujančią poziciją didesnėje Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regionų dalyje. Sparčiai besiplečiančio saugumo segmente Grupė pirmauja tokiose srityse kaip prieigos kontrolė, identifikavimo technologijos, automatizuotos durų sistemos ir viešbučio saugumas.

ASSA ABLOY Grupę sudaro trys regioniniai ir du tarptautiniai padaliniai:

„Global Technologies“ | „Global Technologies“ padalinys yra pirmaujančią poziciją pasaulyje užimantis elektroninių saugumo sprendimų tiekėjas. „Global Technologies“ apima pirmaujančius prekės ženklus: „HID“ ir „ASSA ABLOY Hospitality“.
„Americas“ | „Americas“ padalinys gamina ir parduoda mechaninius ir elektromechaninius užraktus, cilindrus, saugos duris ir durų rėmus. „Americas“ atstovauja žinomiausiems prekės ženklams: „Corbin Russwin“, „Curries“, „Medeco“, „Sargent“ ir „Yale“.
„EMEA“ | „EMEA“ padalinys gamina ir parduoda mechaninius, elektromechaninius ir elektroninius užraktus, cilindrus, saugos duris ir jų priedus. Mūsų siūlomi gaminiai atitinka vietinės rinkos standartus ir saugumo reikalavimus, o mūsų Grupės ženklai yra gerai žinomi. Padalinys apima geriausią vardą turinčius prekės ženklus, tokius kaip „ABLOY“, „Yale“, „Mul-T-Lock“, „TESA“, „IKON“, „ASSA“ ir daugelį kitų.
„Asia Pacific“ | „Asia Pacific“ padalinys gamina ir parduoda mechaninius ir elektromechaninius užraktus, skaitmenines durų spynas, didelio saugumo duris ir įrangą. Svarbiausi padalinio prekės ženklai yra „Guli“, „Pan Pan“, „King“, „Lockwood“ ir „Yale“.
„Entrance Systems“ | „Entrance Systems“ padalinys yra tarptautinis lyderis, tiekiantis automatinius produktus, komponentus ir paslaugas. Pirmaujantys „Entrance Systems“ prekės ženklai yra šie: „Besam“, „Crawford“, „Megadoor“ ir „Albany“.

Daugiau informacijos apie ASSA ABLOY Grupę rasite apsilankę www.assaabloy.com